Olete oodatud õppeseminarile!

Huvikoolide Liit kutsub õppeseminarile 16. – 18. novembril 2016 Tartu, Võru ja Põlva koolidesse.

Kolmepäevase koolituse maksumus  120.00 eurot (sisaldab  2 ööbimist kahestes tubades, spa ja saunakeskuse külastusi, 1 lõunasööki, 2 õhtusööki, 2 hommikusööki ja kohvipause).

Palun teatada eelnevalt toitumisalased soovid!

Osalema on oodatud kõik liikmed ja huvilised!

Siin näete KUTSET/KAVA

Registreerimise viimane kuupäev on 9.11.2016!

Arved väljastab Huvikoolide Liit. Palume saata osalejate nimed ning asutuse rekvisiidid.

NB! Hetkel ei ole planeeritud bussi tellimist, palume koopereeruda ja kasutada autotransporti.

Tallinnast/Harjumaalt tulijatel oleks võibolla mõistlik tellida üks väikebuss – soovijad võiksid sellest eelnevalt teada anda. Praegu oleme võtnud hinnapakkumise 23-kohalisele bussile. Selle bussiga saaks liituda ka Tartust ja see buss sõidutaks meid kõik need päevad. Kui kõik kohad oleks täis, peaks bussi eest tasuma 25 eurot inimene.

Bussiteenuse kasutus tähendaks asutusele sõidukulu lisandumist.

Täpsem info ja registreerimine:
Andres Kask
Huvikoolide Liidu esimees
andres.kask@kanuti.tln.edu.ee
tel. 6 44 39 69; 52 89 631
Kohtumiseni!

 

Kutsume tunnustama noortevaldkonna tegijaid!

Hea kolleeg ja koostööpartner,

Haridus- ja Teadusministeerium kuulutab välja noortevaldkonna tunnustuskonkursi, mille eesmärk on tõsta esile noorsootöösse panustanud ja valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning mõjukamaid algatusi nii kohalikul, üleriigilisel kui rahvusvahelisel tasandil.

Tunnustuskonkursile saab esitada kandidaate üheteistkümnes kategoorias: aasta noorsootöötaja, aasta huvikool, aasta noortekeskus, aasta noorteühing, aasta osaluskogu, aasta noortemalev, aasta noortelaager, aasta kohalik omavalitsus, aasta noortevaldkonna sõber/toetaja, aasta sündmus/algatus/koostöö noorsootöös, pikaajaline panus noortevaldkonda.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 1. november. Kandidaatide esitamise vormid on kättesaadavad Eesti Noorstootöö Keskuse veebilehel www.entk.ee/2016.

Kandidaate võivad esitada kõik juriidilised ja füüsilised isikud, sealhulgas üleriigilised noorte- ja noorsooühingud, katusorganisatsioonid, koolid, kohalikud omavalitsused, maavalitsused jne. Lõpliku ettepaneku kandidaatide riiklikuks tunnustamiseks teeb haridus- ja teadusministrile Eesti Noorsootöö Keskuse poolt moodustatud tunnustuskomisjon, kuhu kuuluvad ka noorte esindajad. Tunnustusauhinnad antakse üle järgmise aasta jaanuaris.

Kutsume üles jagama tunnustuskonkursi infot ka oma infokanalites ning ka ise kindlasti kandidaate esitama, et keegi, kes tunnustust vääriks, sellest ilma ei jääks!